TİÜ ve Global AI Hub İş Birliğiyle Yapay Zeka Eğitimleri Başlıyor

Teknoloji ile Üretelim Platformu ve Global AI Hub iş birliğinde, Türkiye’de 3.000 kişinin yapay zeka teknolojileri konusunda farkındalıklarının artırılması ve ücretsiz bir şekilde eğitilmesi amaçlanan yapay zeka eğitimleri başlıyor.

Cinsiyet eşitliğini odaklanılan projede, katılımcıların en az yarısının kadın olması hedefleniyor. Global teknoloji liderleri Google, UiPath, Amazon ve AI Business School katkılarıyla oluşturulmuş eğitim içerikleri giriş seviyesinde ve herkesin katılımına açık.

Yapay Zekaya İlk Adım, Herkes için Hiper Otomasyon ve Python’a Giriş olmak üzere üç farklı eğitim sayesinde hem gelişen teknolojiler hakkında Türkiye’de okur-yazarlık seviyesini artırılması hem de teknoloji alanında cinsiyet eşitliği adına bir adım atılıyor.

Eğitimlere katılan yetenekler platform üzerinden güncel iş, proje ve staj imkanlarına ulaşma ve yapay zekâ alanında dünyanın önde gelen uzmanları ile etkileşime geçme imkanlarına da sahip olacak.

Yapay Zekaya İlk Adım : 28 Haziran
Herkes İçin Hiper Otomasyon : 12 Temmuz
Phyton’a Giriş: 26 Temmuz

Teknik ve teknik olmayan herkese uygun olan ve İsviçre standartlarında proje kapsamında ücretsiz sertifika kazanma fırsatına sahip olacağınız eğitimlerimize https://bit.ly/3gBxX7e linkinden ulaşabilirsiniz.

Platform hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

info@teknolojiileuretelim.com

Bizi Takip Edin
×